Domů / Doporučujeme / 3 tipy na automaty zdarma, které vás budou bavit

3 tipy na automaty zdarma, které vás budou bavit

Máte rádi klasické anebo i novější výherní automaty? Pokud ano, zřejmě dobře víte, že si můžete zahrát nejen v kasinech, ale také na internetu. Stačí si pouze sednout k počítači, najít si konkrétní titul a začít hrát. Většinou není zapotřebí ani vkládat žádné finanční prostředky, protože spousta poskytovatelů těchto služeb je prostě a jednoduše zpočátku nevyžaduje. Užít si tak konkrétního titulu lze bez větších problémů kdykoli, kdekoli a bez vkladu. Že nevíte, jakou hru byste chtěli vyzkoušet? Pak čtěte dál, máme pro vás 3 žhavé tipy.

Návrat do starověku s Riches of Ra

Starověké civilizace inspirují i současné generace. Není se čemu divit, vždyť už tehdy fungovala vyspělá civilizace. Jedním z nejvyšších bohů ve starověkém Egyptě byl Ra. Charakteristický byl tím, že se zobrazoval jako muž s hlavou sokola. Riches of Ra je pětiválcový automat, který disponuje celkem pěti výherními liniemi. Mimo samotného symbolu tohoto boha se setkáte na válcích také s tradičním broukem scarabeem anebo egyptským symbolem zdraví. Výhry jsou zajímavé a o zábavu bude postaráno.

Spousta zvířat v Photo Safari

Poznat ničím nenarušenou přírodu Afriky je snem spousty lidí. Užít si alespoň trochu tohoto kontinentu a jeho zvířat lze prostřednictvím automatu Photo Safari. Tento pětiválcový automat nabídne až dvacet linií. Vsadit lze mimo jiné na každou z nich 1 až 5 mincí. Grafická podoba automatu je unikátní a setkáte se nejenom se zvířaty, ale i s ostatními zajímavými motivy.

Podmořský svět v Pearl Lagoonči

Tíhnete spíše k potápění a podmořskému životu? Pak není nic lepšího než Pearl Lagoon. Ryby, želvy, krabi nebo mušle a speciální symboly typu delfína či mušle s perlou budou jen němými svědky vašeho úspěchu. Sluneční paprsky budou pronikat skrze hladinu a vy začnete vyhrávat. A jak vlastně automaty na internetu najít? Dokonce stačí zadat ve vyhledávači i pravopisně chybné sousloví automati zdarma a můžete za chvíli začít.

 

Shlédněte také

Viete, aké účinky má matcha čaj? Týchto 5 sa oplatí poznať!

Japonci o matcha tea hovoria ako o nápoji dlhovekosti. A vedecké štúdie dokazujú, že nie sú ďaleko od …