Domů / Doporučujeme / Na dobré kardio cvičení zajděte do nejlépe vybaveného fitness Ostrava

Na dobré kardio cvičení zajděte do nejlépe vybaveného fitness Ostrava

Kardio si zvládnete odcvičit i samostatně, stačí zvednout zadek a jít si zaběhat. Jenže ne každý se donutí vytáhnout paty z domu, obzvlášť když je venku mínus pět. V tomhle jsou jednoznačně lepší skupinové lekce konané uvnitř. A jaké si vybrat, pokud máte zájem o dobré kardio cvičení?

Fitpark je nejlépe vybavené fitness Ostrava, mají tady posilovnu, funkční zónu i cardio zónu. Nabízí skupinové lekce, osobní tréninky, změří vám tuk v těle, poradí s výživou. Je úplně jedno, jestli máte zájem o kompletní poradenství, nebo si sem jen jednou týdně přijdete zacvičit. I když pokud si sportovní aktivitu vyberete dobře, s radostí sem budete chodit i dvakrát za týden.

Zkuste H.E.A.T, je náročnější, než si myslíte

Dobré kardio cvičení je například H.E.A.T. Zkratka označuje čtyři anglická slova – High Energy Aerobic Training, tedy aerobní cvičení s vysokým energetickým výdejem. Zvládne ho úplně každý, je totiž postavené na základním pohybu, který všichni dobře ovládáme, a to na chůzi.

Na lekci HEAT Ostrava budete chodit po speciálním stroji. Je podobný běžeckému pásu, nicméně pás se nehýbe sám, musíte ho rozpohybovat vlastními kroky. Střídá se intenzita chůze i pohyby rukou, chodíte do hudby, takže se rozhodně nebudete nudit. Hudba vám zároveň pomáhá udržet dané tempo.

Na první pohled si člověk řekne, že na chůzi přece nemůže být nic náročného, nicméně budete se divit. Z hodin heatu budete pravidelně odcházet zcela propocení. Jestliže ne, tak si příště trochu zvedněte pás, ať je pro vás chůze náročnější.

Ani klidnější cvičení nemusí být na škodu

Jde-li vám o dobré kardio cvičení, v úvahu přichází ještě spinning. Při něm se také pořádně zapotíte. Na druhou stranu, i klidnější cvičení může být přínosné. Třeba jóga Ostrava sice vypadá jako pohodový pohyb, ovšem tak dobře vám protáhne tělo, že vás druhý den budou svaly pořádně bolet. Až tedy nebudete mít zájem pouze o kardio, ale i o silové cvičení, vyzkoušejte jógu, body forming, body shape či tolik populární crossfit. Tohle všechno vám ve Fitparku v Ostravě nabídnou.

Shlédněte také

Jaký velkoobchod s textilem ušije vašim zaměstnancům oděvy na míru?

Podnikáte v náročném odvětví, které vyžaduje opravdu specifické oblečení? V takovém případě se určitě nespokojíte …