Domů / Nezařazené / Rodinná idylka v dřevostavbě

Rodinná idylka v dřevostavbě

Snad každý chce pro rodinu to nejlepší, standardním českým snem se stal hezký život v rodinném domě. Ne každý si ho ovšem skutečně pořídí a mnoho rodin se tak spokojí s bydlením vy bytě, ve kterém spíše přežívají.

Rodinný dům si může pořídit již téměř každý, nevyplatí se ovšem pořizovat drahé a nemoderní zděné domy, mnohem lepším řešením jsou moderní dřevostavby. Moderní dřevostavby jsou budoucností bydlení a není to jen nízkou cenou, ale zejména jejich vlastnostmi. Na první pohled byste pravděpodobně moderní dřevostavbu od zděného domu nepoznali, vypadají totiž stejně.

Dřevostavby již nejsou domy pouze ze dřeva, ale kombinuje se dřevo s nejmodernějšími materiály. Konkrétně se jedná o pevnou konstrukci z KVH hranolů, která je doplněná sádrovláknitými deskami FERMACELL, izolací ISOVER, OSB deskami a mnoha dalšími konstrukčními prvky. Výsledkem je moderní dům s luxusním interiérem i exteriérem, který je vyrobený z ekologických materiálů šetrných k životnímu prostředí.

Hlavní výhody dřevostaveb

U dřevostaveb je velkou výhodou rychlost postavení, která je do 3 měsíců a to díky suchému způsobu výstavby, který postrádá mokré procesy vyžadující vysychání. Dřevostavby jsou nízkoenergetické, díky pokročilé izolaci skvěle izolují teplo i hluk. Výrazně v nich tedy ušetříte za energie. Levné dřevostavby buduje společnost Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o., která vám zajistí stavbu na klíč, takže se nemusíte o nic starat.

MODERN11

Nabízí se vám výběr z krásných domů zahrnujících bungalovy i velké rodinné domy. Dřevostavby mají velmi vysokou statickou pevnost, jsou nehořlavé a rovněž mají velmi dlouhou životnost podloženou zárukou. Jelikož je dřevostavba lehčí, má i štíhlejší obvodové stěny, které vám na stejné zastavěné ploše nabídnou více podlahové plochy, než by vám nabídl jakýkoliv zděný dům. U dřevostaveb vás nemusí brzdit finance, díky výhodnému financování jsou snadno dosažitelné každému.

Shlédněte také

Domácí trénink

Ve dnech, kdy kardiak není rehabilitován ve skupině nebo v lázních, provádí rehabilitaci  doma. Domácí …