Domů / Cvičení / Blížící se zima neznamená polevovat na tempu

Blížící se zima neznamená polevovat na tempu

Zima se pomalu ale jistě hlásí o slovo, časy, kdy jsme vystavovali tělo na sluníčku, jsou dávno pryč, a podzimní pohoda je tu. S tím vším někteří ztrácejí motivaci být neustále v pohybu. A to je chyba!

Pokud jste i vy na sobě začali pozorovat postupnou nechuť do sportovních aktivit, které jste v létě dělali s tak velkým nadšením, pak je možná čas zamyslet se nad sebou a najít novou motivaci, popřípadě zkusit změnu a začít dělat něco trochu jiného.

Zalezte

Mnoho lidé řeší podzimní a zimní venkovní neduhy posilovnou. Prostě se zahrabou na několik měsíců pod železo a na jaře vylezou změnění k nepoznání. Pokud patříte i vy mezi osoby, kterým se dělá zimnice na kůži jen se o zimě mluví, možná to je řešení i pro vás. Vyzkoušejte posilovnu, kryté bazény, nejrůznější workout centra, zkrátka veškeré aktivity, které se dají dělat v teple.

Pokud vás baví týmové sporty, pak je pro vás řešením i začít dělat nějaký týmový halový sport, při kterém nejen že spálíte pořádné množství kalorií, ale také si najdete nové přátel, kontakty a třeba se v daném sportu i něčemu novému přiučíte. Týmové sporty jsou podle nás tím nejlepším druhem sportu, ve kterém se prověří, jakým člověkem skutečně jste.

Dejte zimě šanci

Pokud vám zima zas tolik nevadí, můžete vyzkoušet i sportování venku. Teď na podzim se toho dá dělat ještě spousty. Můžete chodit ven, jezdit na kole, běhat, zkrátka dělat vše co jste dělali i v létě, jen je potřeba trochu teplejší oblečení.

Během zimy pak můžete provozovat zimní sporty jako je běžkování, lyžování bruslení, nebo si jít třeba zahrát hokej na místní zamrzlý rybník. Zkrátka buďte aktivní i v zimně, ať si to pak na jaře nevyčítáte.

Shlédněte také

Jaký velkoobchod s textilem ušije vašim zaměstnancům oděvy na míru?

Podnikáte v náročném odvětví, které vyžaduje opravdu specifické oblečení? V takovém případě se určitě nespokojíte …