Domů / Doporučujeme / Nejlepší halové sporty

Nejlepší halové sporty

S přicházející zimou se velké množství sportovců začíná pomalu stahovat do hal a krytých sportovišť. Pokud i vy přemýšlíte, jak budete přes zimu sportovat, přinášíme vám několik tipů na ty nejlepší halové sporty.

Volejbal

Volejbal je týmový sport, při kterém zapojíte kompletně celé tělo. V létě jste možná hráli ten plážový, ovšem halový volejbal je o něčem trochu jiném. Přesné přihrávky, co nejtvrdší rány, které jsou však přesně mířená a dobrý práce rukama i nohama. Do toho ještě započítejte perfektní timing a máte zadělán na pořádně unavující zábavu. K tomuto sportu navíc potřebujete jen sportovní oblečení, zbytek najdete v hale.

Florbal

Dynamický severský sport, který si v posledních deseti letech získal celé množství dětí v naší zemi. Důvod je jednoduchý, skoro nic k němu nepotřebujete, je zábavný a velmi rychle jej ovládnou i úplní začátečníci. Florbal se navíc hraje všude. Stačí jen koupit florbalovou hůl, pár míčků, dobrou obuv a můžete jít na to.

Malá kopaná

Pokud rádi hrajete fotbal, ale nízké teploty vás již vyhnaly ze hřiště, můžete vyzkoušet malou kopanou, nebo jinak sálový fotbal. Ten je velmi dynamický rychlý, neustále u něj musíte běhat a být velmi dobří v technice s nohama. Jedná se skvělou variantu k fotbalu a rozhodně doporučujeme vyzkoušet.

Házená

Pro mnoho lidé velice exotický sport, který ovšem má i u nás velmi pevnou základnu. Házena na první pohled nevypadá jako sport, který byste si chtěli hned vyzkoušet, ale věřte nám, že jakmile jej vyzkoušíte, velmi rychle vás chytne a vy se budete chtít jen a jen zlepšovat. Chytit míč a zase jej někomu hodit zní jednoduše, ale věřte nám, že v plné rychlosti to zas tak jednoduché není.

Shlédněte také

Jaký velkoobchod s textilem ušije vašim zaměstnancům oděvy na míru?

Podnikáte v náročném odvětví, které vyžaduje opravdu specifické oblečení? V takovém případě se určitě nespokojíte …