Domů / Doporučujeme / Chcete zlepšit kvalitu své pleti? Pak se zaměřte na biokosmetiku

Chcete zlepšit kvalitu své pleti? Pak se zaměřte na biokosmetiku

Naše pleť je jakýmsi ukazatelem vnitřního i vnějšího zdraví. Přesně proto na sobě odráží všechen stres, nezdravé stravování, nedostatek péče i nejrůznější nemoci. Pokud trpíte opravdu specifickými potížemi, raději rovnou zapomeňte na klasickou kosmetiku plnou nepřirozené chemie. Raději se spolehněte na přírodní řešení. Jaké?

Navštivte specializovaný krámek

Řešíte už nějakou dobu nepříjemnosti z hlediska špatné pleti? Trápí vás suchost, nebo naopak přílišná mastnost? Trpíte pupínky? Odlupováním? Svěděním? Ať tak, nebo onak, 100% přírodní kosmetika je pro vás nejvhodnější volbou. Nevysušuje totiž pleť, nezpůsobuje alergické reakce a obsahuje pouze účinné látky.

Takovou kosmetiku najdete třeba v oblíbeném krámku Ekokočka, jenž zdobí vsetínské centrum. Tato prodejna nabízí pouze 100% BIO, lokální a malosériové produkty od poctivých výrobců. Na etiketách tak najdete jen bylinky, oleje a přírodní esence. Nemusíte se tedy obávat chemických aditiv, plnidel, barviv, éček…

A co víc, majitelka Ekokočky je opravdová odbornice v oboru. Přesně proto vám ochotně poradí s jakýmkoliv problémem. Na základě konzultace představí ideální přípravky na konkrétní potíže. Budete si moci vybrat z olejů, mastiček, krémů, tělových mlék, speciálních mýdel i hygienických potřeb. Nechybí ani deodoranty, barvy na vlasy, štětce, vonné svíčky a podobně. Stejně tak si můžete koupit i vitamíny a minerály.

Udělejte si jasnou představu

Nejste si jistí, jak vlastně vypadá přírodní kosmetika? Z čeho se skládá, kolik stojí a jak se užívá? Na všechny tyto otázky vám zodpoví návštěva webových stránek pod vloženým odkazem. S jejich pomocí získáte potřebnou inspiraci. Poté je jen na vás, jestli se zastavíte do kamenné prodejny osobně, nebo dáte přednost objednání produktů online.

Shlédněte také

Venkovní vířivky od Spahouse.cz přinášejí celoroční požitek tělu i mysli

Napadlo vás někdy, jaké by to bylo mít své soukromé wellness? Nemuset se nikam objednávat, …