Domů / Doporučujeme / Erotické potěšení zažijete i bez sexu

Erotické potěšení zažijete i bez sexu

Potřebujete se uvolnit avšak nechcete být nevěrní své manželce? Pak navštivte prvotřídní pražský wellness SPA Infinity, kde si můžete vybrat z několika erotických masáží, ale také dívek, které tuto masáž provedou. Zbavíte se stresu a budete se jen a jen rádi vracet…

Postup výběru masáže

U nás máte na výběr nejen z dívek, které se vám budou s úsměvem věnovat, ale také ze samotných procedur, protože druhů masáží existuje nespočet, tak jako míst, kde je lze vykonávat. Milujete teploučkou saunu? Nebo vířivku? I tam se vám může naše dívka (nebo hned dvě dívky) věnovat. Kromě nádherných dlouhovlasých dívek nabízíme rovněž nezbytnou stoprocentní diskrétnost, a to nejen pro pracovně vytížené muže, kteří společnost dívky ocení raději na hotelu. Dívku vám tak pošleme na předem určené místo, naše služby však mají své meze, musíte se proto spokojit pouze s hebkými dlaněmi dívek. Jako satisfakce vám ale poslouží rovněž dotek dívčích ňader či zadečku. Samotná masáž pak nebrání vašemu vyvrcholení, a to klidně opakovanému.

Diskrétnost je pro Masáže Infinity na prvním místě

Erotické masáže Praha sází zejména na diskrétnost, čistotu a serióznost. Každý masážní pokojíček je předem vyhřátý a nechybí v něm také příjemná relaxační hudba. Zvolená dívka si vás před masáží něžně okoupe o stresu všedního dne a co se týče samotných masáží, můžete si vybrat mezi masáží erotickou, mýdlovou, anebo nuru masáže (využívají speciálního, nevysychajícího gelu), tenga egg, lávové kameny, dokonce i masáž penisu, anebo dvě masérky najednou či masáž pro páry. Nudit se zde zkrátka nebudete. Nezbytná je však včasná rezervace dívky a pokoje, protože o naše služby je opravdu velký zájem. Rovněž, pokud dívku chcete mimo naše prostory, je třeba včasná rezervace, nenechávejte do na poslední chvíli.

Shlédněte také

Jaký velkoobchod s textilem ušije vašim zaměstnancům oděvy na míru?

Podnikáte v náročném odvětví, které vyžaduje opravdu specifické oblečení? V takovém případě se určitě nespokojíte …