Domů / Doporučujeme / 3 důvody, proč vyzkoušet krabičkovou dietu

3 důvody, proč vyzkoušet krabičkovou dietu

Hubnutí je běh na dlouhou trať a často si žádá řadu obětí v podobě časových investic. Nejdřív musíme nastudovat, co vlastně máme jíst, a pak se moříme se sestavením vlastního jídelníčku. A to ani není řeč o vlastní přípravě jídel. Pokud se chcete vyhnout těmto problémům, ale zároveň se pustit do efektivního hubnutí, vhodnou cestou může být krabičková dieta.

Vyvážená porce živin

Jídelníčky v rámci krabičkové diety jsou sestavovány tak, aby obsahovaly všechny důležité živiny. Důraz je kladen na optimální poměry tuků, sacharidů a bílkovin, navíc doplněné o vitamíny a minerální látky. Nemusíte tak mít strach, že by vašemu tělu něco chybělo. Skladba jídel je pestrá a určitě nebudete jíst každý den to stejné.

Jídelníček o optimální kalorické hodnotě

Vybrat si můžete mezi dvěma variantami programu pro ženy a pro muže. Jedna verze je o vyšším obsahu kalorií a je vhodná pro aktivnější lidi. Správný příjem kalorií je pro hubnutí klíčový a krabičková dieta nabízí již předem propočítaný jídelníček. Celý vtip spočívá v tom, že příjem energie musí být o kousek nižší v porovnání s výdejem. Nesmí to však být na úkor vyváženého poměru živin, což je pro začínající oříšek, kdy se dopouští řady chyb, které jejich snahy hatí.

Značná úspora času a starostí

Krabičková dieta Praha je ideální volbou pro všechny vytížené lidi. Ušetříte si spoustu času nutného pro nákup surovin a vlastní přípravu jednotlivých jídel. Všechno si už hotové jednoduše vyzvednete na odběrném místě, nebo využijete donášky na míru na požadované místo ve smluvený čas. Nebudete přemýšlet nad tím, co si připravíte na další den, ale jednoduše se podíváte na jídelníček a zjistíte, na co se můžete těšit. A když navíc přidáte trochu přirozeného pohybu, výsledky se hned dostaví o něco rychlejí a budete se cítit mnohem lépe.

Shlédněte také

Jaký velkoobchod s textilem ušije vašim zaměstnancům oděvy na míru?

Podnikáte v náročném odvětví, které vyžaduje opravdu specifické oblečení? V takovém případě se určitě nespokojíte …