Domů / Doporučujeme / Jak si z domova zacvičit, když jste v karanténě?

Jak si z domova zacvičit, když jste v karanténě?

V rámci nouzového stavu platí výrazně omezený pohyb osob na veřejnosti. Bohužel se to nepříjemně dotýká také těch z vás, kteří rádi a často chodí do fitness center, aby si zde pořádně protáhli své tělo a udělali něco pro zdraví. Jak postupovat, abyste se do chvíle, než se život postupně vrátí do normálu, nedostali z formy?

Cvičení po ránu doma? Stačí si pustit online trénink

Využít lze sportovní online trénink, s jehož pomocí si zacvičíte pod odborným vedením přímo z domova, aniž byste museli někam chodit. Tuto možnost nabízí Fitness Ostrava. Každý den ráno si s některým z trenérů daného centra můžete zacvičit. Stačí se připojit k internetu a na patřičnou facebookovou stránku.

Online trénink zde probíhá vždy od půl deváté ráno. Zkušení trenéři vám ukážou, jak se dá bezvadně cvičit, aniž byste museli být přímo v tělocvičně. Stačí vám k tomu jen trochu volného prostoru ve vaší domácnosti, případně pak pomůcky, které jsou běžně k dostání a na něž jste zvyklí z tělocvičny. Jde kupříkladu o fitness podložku, díky níž nemusíte ležet a cvičit na holé zemi. Dále je vhodné si připravit fit míč, který je jednou ze základních pomůcek při fitness tréninku.

Odborně vedený trénink utuží vaši fyzickou a psychickou odolnost

Online fitness vám umožní v reálném čase sportovat se zkušenými trenéry, aniž byste museli někam jezdit. Cvičení doma si jistě oblíbíte, navíc do něj klidně můžete zapojit zbytek rodiny, pokud bude mít zájem. Díky Fitness Ostrava si dopřejete kýžený pohyb, což vašemu tělu rozhodně prospěje.

Cviky na základě postupů a rad odborníků jsou bezpečné a zároveň maximálně účinné. Online trénink je vždy uzpůsobený tak, abyste jej mohli absolvovat v domácích podmínkách, tedy bez nutnosti používat nějaké speciální náčiní a zařízení.

Využijte možnosti zatrénovat si spolu s profesionálními fitness trenéry. V době nouzového stavu jde o nejlepší řešení, které se vám nabízí.

Shlédněte také

Jaký velkoobchod s textilem ušije vašim zaměstnancům oděvy na míru?

Podnikáte v náročném odvětví, které vyžaduje opravdu specifické oblečení? V takovém případě se určitě nespokojíte …