Domů / Doporučujeme / Jaký velkoobchod s textilem ušije vašim zaměstnancům oděvy na míru?

Jaký velkoobchod s textilem ušije vašim zaměstnancům oděvy na míru?

Podnikáte v náročném odvětví, které vyžaduje opravdu specifické oblečení? V takovém případě se určitě nespokojíte s klasickými oděvy, které lze koupit v obchodech. Hledáte spolehlivého dodavatele uniforem na míru? Máme pro vás super tip.

Každý detail přesně podle vašich přání

Nejspíše vám je jasné, že oděvy na míru nebudou zrovna nejlevnější investice (rozhodně se však vyplatí). I přesto se hodí ušetřit alespoň několik tisíc korun. Z toho důvodu se raději nespoléhejte na malé soukromníky z vašeho města. Ti většinou pracují pomalu a účtují si balík.

Mnohem výhodnější volbou je ověřený velkoobchod s textilem. Velcí dodavatelé mají potřebné vybavení a pracovní sílu na to, aby vytvářeli kvalitní obleky rychle a levně. Navíc běžně poskytují větší množství dodatkových služeb.

Typickým příkladem je třeba populární obchod Xfer, který se na českém trhu pohybuje přes dvacet let. Tito odborníci zajišťují zakázkovou výrobu oděvů na míru. Umožní vám široký výběr materiálů, střihů/úpletů, barevných kombinací i dalších důležitých detailů.

Služby na míru

Po úvodní domluvě si počkáte na ukázkový vzorek. Ten si prohlédnete a buď jej schválíte, nebo navrhnete úpravy. Budete-li spokojení, ihned začne sériová výroba, která bude hotová raz dva.

Firemní oblečení se neobejde bez loga, motta firmy a dalších designových prvků. Textil velkoobchod přesně proto poskytuje i nažehlování (vhodné pro menší rozměry), sítotisk a nejkvalitnější digitální potisk. Problémem není ani nejsložitější design.

Jak na to? Stačí se registrovat na internetových stránkách výše pod vloženými odkazy (samozřejmě potřebujete platné IČO, abyste dokázali, že podnikáte). Poté získáte přístup do velkoobchodní zákaznické sekce, kde si můžete poručit libovolnou službu.

Shlédněte také

Venkovní vířivky od Spahouse.cz přinášejí celoroční požitek tělu i mysli

Napadlo vás někdy, jaké by to bylo mít své soukromé wellness? Nemuset se nikam objednávat, …