Domů / Doporučujeme / Ostrava a její nejlépe vybavené fitness centrum

Ostrava a její nejlépe vybavené fitness centrum

Ostrava je poměrně velké město, takže vás nepřekvapí, že nabízí desítky fitness center a tělocvičen, ovšem jen jedno si drží titul „Nejlépe vybavené fitness centrum Ostrava“. Přesně tak, jedná se o zařízení zvané FitPark, uvnitř kterého najdete kromě strojů na cvičení i aktivity jako jóga, H.E.A.T. a fitbox. V následujících řádcích se společně podíváme do útrob FitParku, abyste věděli, co všechno vám dokáže nabídnout.

Jóga

Především v dnešním uspěchaném světě je velice oblíbenou formou cvičení jóga, po níž se budete cítit opravdu skvěle. Spálíte tuk, ale také zlepšíte svou fyzickou a psychickou kondici. Pokud zadáte do vyhledávače jóga Ostrava, nabídne se vám spousta lekcí, přičemž pestrou nabídku termínů nabízí právě FitPark.

Fitbox

Hledáte spíše kondiční cvičení? Fitbox Ostrava spojuje kruhové tréninky s těmi funkčními. Jak už samotný název napovídá, nechybí ani prvky z bojových sportů, tedy údery a kopy. Fitbox si skutečně užijete, současně zlepšíte flexibilitu a pohyblivost.

H.E.A.T.

FitPark se vám objeví také v okamžiku, kdy budete hledat HEAT Ostrava. V podstatě se jedná o chůzi, tedy o nejpřirozenější lidský pohyb, při kterém tělo nijak netrpí. Ideální je pro všechny věkové kategorie, takže nezáleží na tom, jestli vám je dvacet, nebo padesát.

Fitness centrum

Jestliže si chcete cvičit podle vlastního tréninkového plánu, hledáte spíše fitness centrum Ostrava s pestrou nabídkou strojů a činek. Fitko Ostrava, jakým je právě FitPark, navštěvují i známé tváře z řad profesionálních kulturistů, atletů a boxerů. Čeká na vás posilovna na ploše okolo 1 300 m2 s více než stovkou posilovacích strojů renomovaných značek (Life Fitness série Signature a Hammer Strenght, GrünSport, StarTrac, Human Sport). Fitness Ostrava uspokojí i nejnáročnější nadšence do cvičení a posilování.

Shlédněte také

Likvidace vozidel: Jak efektivně zlikvidovat staré vozidlo?

Pro mnoho majitelů aut je likvidace starého vozidla nejen nutností, ale i příležitostí, jak se …