Domů / Doporučujeme / Pohodlné bydlení snadno a rychle. Poradíme, jak vybírat nábytek

Pohodlné bydlení snadno a rychle. Poradíme, jak vybírat nábytek

Mít bydlení podle vlastních představ je snem snad každého. Jde nám o estetické i funkční uspořádání jednotlivých věcí tak, aby dohromady tvořily co možná nejlepší celek. A aby se nám to mohlo povést, musíme vědět kde a jak nábytek vybírat. V článku najdete několik praktických tipů, které vám usnadní rozhodování a nákup.

Výběr nábytku do každé místnosti

Dobrou radou je postupovat se zařizováním pozvolna vybírat nábytek vždy do jedné místnosti. Každý pokoj by totiž měl mít svůj ucelený vzhled a vzájemně se doplňující kousky vybavení. Toho dosáhnete v případě, kdy zvolíte varianty z dané modelové řady, kdy máte jistotu, že k sobě budou ladit. Rozhodnout se můžete i pro vlastní kombinaci, kdy je potřeba zvážit, jestli to bude vypadat dobře dohromady.

Vezměte v úvahu praktické vlastnosti

Kromě vzhledu je potřeba vzít v úvahu i praktické vlastnosti, jako jsou rozměry. Ty mají odpovídat místu vyhrazenému pro daný kus nábytku. U skříní a komod se zaměřte také na velikost vnitřních úložných prostor, kam se vám mají vejít všechny potřebné věci. V menších interiérech oceníte i kombinované vybavení, kdy například sedací souprava či postel nabízí úložné místo. U povrchové úpravy sledujte obtížnost údržby.

Ušetřete díky možnostem internetu

Ideálním místem pro nákup nábytku je internet. Všechno máte v jedné přehledné nabídce a nemusíte složitě přecházet do několika různých kamenných obchodů. Příkladem je dostupný nábytek Atan.cz, kde najdete stoly, židle, postele i další vybavení pro zařízení klidně celého bytu. Výhodou nakupování z pohodlí domova je i možnost nejrůznějších slevových akcí. Aktuálně běží například akce na nábytek Autronic. Při nákupu nad 1999 korun máte zdarma i dopravu, takže si ušetříte i spoustu starostí a jenom počkáte, až vám vybrané kousky doručí.

Shlédněte také

Jaký velkoobchod s textilem ušije vašim zaměstnancům oděvy na míru?

Podnikáte v náročném odvětví, které vyžaduje opravdu specifické oblečení? V takovém případě se určitě nespokojíte …