Domů / Doporučujeme / Potřebujete nový fén na vlasy?

Potřebujete nový fén na vlasy?

Vlasy jsou ozdobou mnoha žen a starostí o ně tráví někdy až hodiny času. Každý však ví, že pokud chcete mít pěkné vlasy, musí tomu odpovídat i péče, kterou jim poskytujete. Nejvíce si zřejmě každá žena dává záležet na výběru vhodných a kvalitních přípravků na mytí vlasů, ale stejně důležité je i jejich vysoušení.

Jak vybrat fén?

I správný výběr fénu na vlasy může být věda. Na co byste si tedy měli dát pozor a co by měl moderní fén už umět? V současné době lze sehnat různé přístroje a každý umí vždy trochu něco jiného. Můžete si pořídit fén speciálně pro hladké vlasy, nebo naopak pro ty vlnité. Tyto vysoušeče se liší především různými nástavci, ale existují i fény, kde máte v balení více nástavců.

O výkonnosti fénu pak vždy rozhoduje příkon, ten by se měl pohybovat kolem 2000 wattů. Díky tomu budete mít vlasy usušené během chvilky. Rozhodně se však také vyplatí zakoupit fén s možnostmi nastavení teploty. Jemné vlasy by totiž mohly pod příliš teplým vzduchem trpět. K lepší a šetrnější péči o vysoušené vlasy přispívá rovněž takzvaný ionizátor. Ten velmi zjednodušeně funguje tak, že při vysoušení sbírá z prostředí molekuly vody a váže je na vlasy. Díky tomu nejsou příliš vysušené a nepoletují. Při dlouhodobém používání fénů, ale i jiných přístrojů s ionizátorem, jsou vlasy lesklé, vyživené a také se tolik nelámou. Ionizaci mají v současné době již všechny lepší fény na vlasy. Samozřejmě je s tím spojena také jejich vyšší cena.

Kde nakupovat?

Pokud tedy potřebujete nový fén, nebo jen chcete váš starý přístroj vyměnit za nový, a tedy i k vlasům šetrnější, určitě navštivte internetové stránky obchodu Nehty-vlasy. V jejich nabídce najdete kvalitní vysoušeče pro běžné domácí použití i profesionální kadeřnické vybavení. Kromě fénu na vlasy zde můžete zakoupit i samostatné nástavce a difuzéry vhodné pro tvarování účesů.

Shlédněte také

Jaký velkoobchod s textilem ušije vašim zaměstnancům oděvy na míru?

Podnikáte v náročném odvětví, které vyžaduje opravdu specifické oblečení? V takovém případě se určitě nespokojíte …