Domů / Doporučujeme / Proč běhat s aplikací

Proč běhat s aplikací

Pokud budeme mluvit o kardiu, tím vůbec nejrozšířenějším je běh, kterému holduje velká spousta lidí. Pokud i vy běháte a nepoužíváte k tomu aplikaci, pak se pojďte s námi podívat na to,  proč je aplikace při běhu vlastně hrozně fajn.

Ví, kde jste

Aplikace dokáže přesně lokalizovat vaší polohu. Na základě toho je tak schopna udělat přesnou mapu toho kde jste běželi, kolik kilometrů jste uběhli a díky údajům o terénu také to jaké převýšení jste museli překonat a jaká byla vaše nejvyšší a nejnižší rychlost.

Ví, jak na tom jste

Pokud máte i zařízení na měření tepové frekvence, které lze s danou aplikací spárovat, pak je aplikace schopna vést přesný záznam i o vaší tepové frekvenci a o tom, jak na tom jste s vlastní fyzičkou. Na základě těchto údajů vám dokáže nastavit přesně takové tempo, které potřebujete a které vám bude co nejpříjemnější.

Dj i trenér v jednom

Aplikace dokáže také přehrávat vaše oblíbené písničky, popřípadě vybírat ze svého vlastního playlistu. Některé pokročilé aplikace dokonce používají hudbu pro udávání přesného tempa vašeho běhu, kdy prostě jen běžíte do rytmu hudby, což je obrovská zábava. Krom toho si můžete v aplikaci nastavit také své cíle a appka vám udělá přesný plán, které povede ke splnění cílu. Bude vás vyzývat, abyste si šli zaběhat, nebo udělali nějakou jinou pohybovou aktivitu.

Něco navíc

Některé z aplikací se krom hudební stránky dovedou postarat také o jiný druh zábavy. Například Jedna aplikace se zombie tématikou vás vtáhne do pustiny obývané zombie monstry, před kterými budete muset utéct, jinak se se zlou potážete. Další zase umí vyprávět nejrůznější příběhy, či vám dokonce předčítat audioknihy. Možností je zkrátka nespočet.

Shlédněte také

Jaký velkoobchod s textilem ušije vašim zaměstnancům oděvy na míru?

Podnikáte v náročném odvětví, které vyžaduje opravdu specifické oblečení? V takovém případě se určitě nespokojíte …