Domů / Doporučujeme / Prskavky či dýmovnice pro překrásné fotky

Prskavky či dýmovnice pro překrásné fotky

Máte duši umělce a láká vás zaznamenávat to nejhezčí ze světa, co vidíte kolem sebe? Jestli plánujete nějaké velkolepé focení, možná by nebylo špatné si na něj pořídit také prskavky, dýmovnice či jinou pyrotechniku. Fotky dokážou perfektně ozvláštnit a dodají jim slavnostní nádech.

Co byste řekli na večerní focení portrétu v přírodě, kdy si focený člověk, či více lidí, hraje s prskavkami? Prskavky + dlouhá závěrka = kouzelná fotografie!

Nepopsatelná krása za pár korun

Prskavky si pamatujte jako levný tip, jak povznést fotku na vyšší úroveň. Fotky s prskavkami jsou hitem na svatbách, ale i jen tak pro radost. A jaká další pyrotechnika by se vám hodila pro hezké záběry?

Nádherné fotky vznikají také s použitím dýmovnice. Podle toho, co a koho se chystáte fotit, vyberete barvu, a pak už jen zachytíte ten správný moment. Klasická dýmovnice hoří asi minutu, takže musíte mít předem rozmyšlené, jak mají vaše fotky vypadat. Dopředu si také ověřte, jakým směrem fouká, ať vás nečeká nepříjemné překvapení. Jestli vám nevadí si připlatit, kolem pětistovky koupíte dýmovnice s dobou hoření až 4 minuty.

Velkolepá podívaná třeba na svatbu

Jestliže vám jsou prskavky i dýmovnice málo a máte větší rozpočet, vyzkoušejte focení během ohňostroje. Na dobré záběry při ohňostroji je potřeba kvalitní technika i zkušenost fotografa. Schválně si to někdy zkuste. Výsledné snímky, pokud je člověk šikovný, však doopravdy stojí za to.

Nemusíme se však zaměřovat čistě na prodej pyrotechniky. Kromě dýmu a světýlek dokážou fotografie nádherně ozvláštnit prakticky jakékoliv létající objekty. Mohou to být okvětní plátky růží, na podzim spadané suché listí nebo univerzální vystřelovací konfety. Opět je potřeba trochu cviku, aby se podařilo zachytit ten správný moment, konfety naštěstí nejsou až tak drahá záležitost.

Až se budete chystat ke koupi prskavek, dýmovnic či ohňostrojů, nikdy pro ně nechoďte na tržnici. Jde o vaše bezpečí i bezpečí lidí, které fotíte. Zamiřte raději do obchodu, který se na pyrotechniku specializuje. Nemusí jít nutně o kamenný obchod, zkuste například e-shop Tarra.cz. Kromě zmíněných produktů nabízí i petardy a další zábavní pyrotechniku.

Shlédněte také

Jaký velkoobchod s textilem ušije vašim zaměstnancům oděvy na míru?

Podnikáte v náročném odvětví, které vyžaduje opravdu specifické oblečení? V takovém případě se určitě nespokojíte …