Domů / Doporučujeme / Sportovní podlahy, které vydrží – vyberete si ty na roštu i na beton

Sportovní podlahy, které vydrží – vyberete si ty na roštu i na beton

Dosluhuje vaše sportovní podlaha? Nebo budujete nové interiérové sportoviště? Se sportovními podlahami vám pomohou v PARKETCENTRUM.

Tam, kde už sportovní podlahu máme, často zvažujeme, jestli se nám oplatí pustit se do její rekonstrukce, nebo je již lepší řešit podlahu novou. Jestliže se podlaha prohýbá a praská, je čas na novou. Nové podlahy mnohdy též lépe splňují náročné požadavky, které se dnes na sportoviště kladou. S novou podlahou, včetně demontáže staré a přípravy nové na trvalé sportovní prvky na sportovní ploše (šplhací tyče, žebřiny apod.), vám pomohou v PARKETCENTRUM. Navrhnou vám rovněž novou sportovní podlahu pro vaše fitness centrum, wellness, taneční sál či jiné sportoviště.

Vsaďte na podlahy Junckers

Podlahy Junckers, které PARKETCENTRUM na svých webových stránkách www.parketcentrum.cz nabízí, jsou vhodné pro vybudování nové sportovní podlahy, ale též pro restaurování stávající. Hodí se pro školní tělocvičny, profi sportoviště, ale i pro různé rekreační sportovní plochy. Jde o kompletní podlahový systém včetně roštu, takže se podlahy snadno pokládají a mají rovněž dlouhou životnost. Systém umožňuje instalaci podlah v různé výšce, a dokonce přímo dorovnávání podlahy na již existujícím podkladu. Podlahy jsou antialergenní, s mezivrstvou na bázi dřeva a s vrchní dřevěnou vrstvou. Nejčastěji jde o jasanovou palubku.

Kdy si zvolit masivní parketu na roštu?

Masivní podlaha na roštu Elastic se hodí zejména na sportoviště a do tělocvičen určených pro míčové hry. Jde o cenově velice dostupné podlahy s výškou systému až 15 cm. Podlahy jsou pružné a nabízí skvělý sportovní zážitek.

Masivní parkety na beton

Další možnost představují masivní sportovní podlahy na beton. Používají se pro fitness centra či pro taneční sály s menším zatížením. Tyto sportovní podlahy jsou méně pružné než sportovní podlahy Junckers a podlahy na roštu Elastic.

Jak pečovat o sportovní podlahy?

Sportovní podlahy nemají rády vysokou vzdušnou vlhkost, už vůbec ne vodu. Přestože jsou nabízené podlahy velice odolné a trvanlivé, pravidelná správná údržba, včetně obnovení nátěru, je udrží dlouhodobě v perfektní kondici. S péčí o sportovní podlahy i s jejich výběrem vám poradí v PARKETCENTRUM, kde se specializují na prodej parket, renovace parketové podlahy i na podlahy pro tělocvičny.

Shlédněte také

Jaký velkoobchod s textilem ušije vašim zaměstnancům oděvy na míru?

Podnikáte v náročném odvětví, které vyžaduje opravdu specifické oblečení? V takovém případě se určitě nespokojíte …