Domů / Doporučujeme / Tantra masáže jako emocionální lék

Tantra masáže jako emocionální lék

Jistě už jste se setkali s názory, že fyzické projevy nemocí mají hluboké kořeny v naší psychice a emočním nastavení. Tyto problémy často souvisí s nějakými bloky a s problémem sebepřijetí. I když to může znít jako klišé, vztah k sobě samému naplněný láskou a sebeúctou je základ ke spokojenému a zdravému životu. Prvním krokem k navázání takového vztahu je přijetí sama sebe, svého těla a fyzična se všemi nedostatky, které má. K tomu vám pomohou tantra masáže. Ptáte se jak?

Dovolme si přijmout rozkoš

Jako lidé vnímáme své pocity skrz tělo. Ať už se jedná o vztah, relaxaci, spánek, jídlo nebo zábavu. Tělesné vjemy jsou pro nás velmi důležité. Pokud je nedokážeme přijmout bez ostychu, nedokážeme se uvolnit a danou chvíli si užít, znamená to, že máme někde nějaký blok. Není vždy nutné bloky pitvat do nejmenších detailů, někdy stačí prostě jen změnit úhel pohledu a dané situaci se odevzdat. Profesionálně vedené erotické masáže vám s tím v mnoha ohledech dokáží pomoct. Meditativní atmosféra navozuje klid. Milá a zkušená masérka vás uvede do uvolněného stavu. Pomalu si zvykejte, že přijímat něžné doteky, jež vás naplňují hřejivými pocity vzrušení, je správné. Tuhle rozkoš si zasloužíte. I když vám to ze začátku může připadat lehce kontroverzní, brzy dokážete příjemné pocity přijmout. A to hlavně díky masérce, která je tady pro vás a dává vám najevo, že vaše prožitky jsou naprosto v pořádku.

Nuru masáže pro páry

Erotické masáže a masérky Praha vás zasvětí ještě do jedné velmi oblíbené masérské techniky pocházející z Japonska. Nuru masáž je čím dál oblíbenější nejen v salónech, ale i mezi páry. Jedná se o masáž celým tělem. Používá se k tomu speciální gel, který umožňuje kluzké proplétání těl. Během nuru masáže může docházet k erotickému vzrušení. Důležité je, že se cítíte dobře a vychutnáváte si doteky masérky na svém těle.

O Jan Neckář

Shlédněte také

Domácí bazén pomáhá udržovat dobrou fyzickou kondici. Jaký druh bazénu si na zahradě postavit?

Pokud si chcete neustále zlepšovat svoji fyzičku, aniž byste museli spoléhat na veřejná sportoviště, je …