Domů / Doporučujeme / Tantra masáže jako emocionální lék

Tantra masáže jako emocionální lék

Jistě už jste se setkali s názory, že fyzické projevy nemocí mají hluboké kořeny v naší psychice a emočním nastavení. Tyto problémy často souvisí s nějakými bloky a s problémem sebepřijetí. I když to může znít jako klišé, vztah k sobě samému naplněný láskou a sebeúctou je základ ke spokojenému a zdravému životu. Prvním krokem k navázání takového vztahu je přijetí sama sebe, svého těla a fyzična se všemi nedostatky, které má. K tomu vám pomohou tantra masáže. Ptáte se jak?

Dovolme si přijmout rozkoš

Jako lidé vnímáme své pocity skrz tělo. Ať už se jedná o vztah, relaxaci, spánek, jídlo nebo zábavu. Tělesné vjemy jsou pro nás velmi důležité. Pokud je nedokážeme přijmout bez ostychu, nedokážeme se uvolnit a danou chvíli si užít, znamená to, že máme někde nějaký blok. Není vždy nutné bloky pitvat do nejmenších detailů, někdy stačí prostě jen změnit úhel pohledu a dané situaci se odevzdat. Profesionálně vedené erotické masáže vám s tím v mnoha ohledech dokáží pomoct. Meditativní atmosféra navozuje klid. Milá a zkušená masérka vás uvede do uvolněného stavu. Pomalu si zvykejte, že přijímat něžné doteky, jež vás naplňují hřejivými pocity vzrušení, je správné. Tuhle rozkoš si zasloužíte. I když vám to ze začátku může připadat lehce kontroverzní, brzy dokážete příjemné pocity přijmout. A to hlavně díky masérce, která je tady pro vás a dává vám najevo, že vaše prožitky jsou naprosto v pořádku.

Nuru masáže pro páry

Erotické masáže a masérky Praha vás zasvětí ještě do jedné velmi oblíbené masérské techniky pocházející z Japonska. Nuru masáž je čím dál oblíbenější nejen v salónech, ale i mezi páry. Jedná se o masáž celým tělem. Používá se k tomu speciální gel, který umožňuje kluzké proplétání těl. Během nuru masáže může docházet k erotickému vzrušení. Důležité je, že se cítíte dobře a vychutnáváte si doteky masérky na svém těle.

Shlédněte také

Jaký velkoobchod s textilem ušije vašim zaměstnancům oděvy na míru?

Podnikáte v náročném odvětví, které vyžaduje opravdu specifické oblečení? V takovém případě se určitě nespokojíte …