Domů / Doporučujeme / Venkovní vířivky od Spahouse.cz přinášejí celoroční požitek tělu i mysli

Venkovní vířivky od Spahouse.cz přinášejí celoroční požitek tělu i mysli

Napadlo vás někdy, jaké by to bylo mít své soukromé wellness? Nemuset se nikam objednávat, dělit se o prostor s cizími lidmi, platit vysoké vstupné a užívat si pohodu ve vířivce třeba i venku pod hvězdami? Nemusíte o tom už jen snít. Navštivte showroom Spahouse.cz v Praze, Brně či Hradci Králové a pořiďte si celoročně použitelný model venkovní vířivky, ze které se vám nebude chtít ven.

IQue Sweden pro dokonalý požitek

Spahouse.cz je výhradním distributorem venkovních vířivek IQue Sweden pro Českou a Slovenskou republiku. Tento výrobce vyrábí vysoce kvalitní modely, které jsou určeny i do těch nejdrsnějších severských podmínek, a tak zcela bez problémů zvládnou i naše relativně mírné zimy. Opatřeny jsou trojitou termální izolací, která efektivně reflektuje teplo, je o 30 % účinnější než pěnová izolace, zabraňuje vzniku tepelných mostů a také snižuje náklady na provoz.

Další výhodou venkovní vířivky IQue Sweden je také to, že disponuje tryskami, jež jsou umístěny v každém ergonomicky tvarovaném sedadle, ze kterého vás ani ten nejsilnější proud nevynáší. Tyto trysky lze individuálně směrovat na potřebné části těla a masírovat tak příslušné partie. Ovládat je přitom zvládnete přímo ze sedadla. Za zmínku pak ještě rozhodně stojí funkce chromoterapie neboli terapie světlem či revoluční technologie MicroSilk pro omlazení těla.

Zavítejte do showroomu a vyzkoušejte vše na vlastní kůži

Pokud to máte kousek do Prahy, Brna či Hradce Králové, určitě se dojeďte s venkovními vířivkami IQue seznámit do showroomu Spahouse.cz. Tamní odborní poradci vám nejen pomohou s výběrem, ale vířivku si můžete přímo na místě nejen osahat, ale i vyzkoušet. Budete tak mít jistotu, že kupujete model, který vám bude dělat tu nejlepší službu.

Shlédněte také

Jaký velkoobchod s textilem ušije vašim zaměstnancům oděvy na míru?

Podnikáte v náročném odvětví, které vyžaduje opravdu specifické oblečení? V takovém případě se určitě nespokojíte …