Domů / Doporučujeme / Domácí bazén pomáhá udržovat dobrou fyzickou kondici. Jaký druh bazénu si na zahradě postavit?

Domácí bazén pomáhá udržovat dobrou fyzickou kondici. Jaký druh bazénu si na zahradě postavit?

Pokud si chcete neustále zlepšovat svoji fyzičku, aniž byste museli spoléhat na veřejná sportoviště, je určitě dobré si k tomu vytvořit podmínky přímo doma. Skvělé je, pokud máte k dispozici vlastní bazén na zahradě u domu.

Výhody domácího bazénu

Nechat si postavit bazén na zahradě přináší hned několik pozitiv. Především se nemusíte nijak omezovat, zaplavat si můžete vždy, když se vám zachce, klidně v nočních a brzkých ranních hodinách, kdy jsou běžně veřejné bazény zavřené. Domácí bazén přináší více soukromí, netísníte se v něm s cizími lidmi, což je dobré i z hygienického hlediska.

Druhy bazénů

Požadujete-li skutečně kvalitní řešení, pak rozhodně investujte do výstavby zapuštěného bazénu s většími rozměry. Pak se můžete ve vodě nejen svlažit, ale rovněž si plnohodnotně zaplavat a udržovat si dobrou fyzickou kondici, tělesné a psychické zdraví.

Velmi oblíbené jsou přelivové bazény, u nichž je zabudovaná filtrace. Voda do ní odtéká skrz malé kanálky, jež jsou vedené u okrajů. Alternativu představují moderní skimmerové bazény, v jejichž případě se voda do filtrační jednotky vhání otvory, které jsou přímo ve stěnách. To je velmi praktické, neboť k filtraci dochází i tehdy, není-li bazén napuštěný až po okraj.

Bazény ALBIXON

Zajímavé řešení nabízí bazén ALBIXON. Firma využívá moderní technologie, díky nimž se prodlužuje trvanlivost celé stavby. Zejména bazény vypláštěné těžkou fólií vydrží dlouhá léta bez nutnosti oprav. Konstrukční materiál umožňuje vystavět bazén prakticky v jakémkoliv tvaru, což oceníte tehdy, chcete-li na zahradu zakomponovat bazén tak, aby nepůsobil nijak rušivým dojmem. Firma má za sebou již stovky realizací, o čemž se můžete přesvědčit na jejích webových stránkách, na nichž lze rovněž vyplnit nezávazný poptávkový formulář.

Shlédněte také

Jaký velkoobchod s textilem ušije vašim zaměstnancům oděvy na míru?

Podnikáte v náročném odvětví, které vyžaduje opravdu specifické oblečení? V takovém případě se určitě nespokojíte …