Domů / Hubnutí / Hlídejte se pomocí aplikace!

Hlídejte se pomocí aplikace!

Pokud vás trápí přebytečná kila, a víte, že vaše schopnosti hlídat si co všechno za den jste vlastně snědli, nejsou příliš velké, pak pro vás máme doporučení. Vyzkoušejte mobilní aplikaci, díky které budete mít přesný přehled o tom, co jste za den snědli, vypili a také jaké pohybové aktivity jste vykonali.

Zlaté pravidlo zní, že více jak 50% celého úspěchu v honbě za nižší vahou spočívá v jídelníčku. To kolik za den sníte a co přesně totiž ovlivňuje vaší tělesnou skladbu více, než když od rána do večera zvedáte činky a běháte, ale večer se nacpete knedlíkem a bůčkem.

Abyste docílili toho, že skutečně budete hubnout, platí zde pravidlo, že byste za den měli vyprodukovat více, než spotřebujete, tedy v přepočtu na energii je potřeba více se hýbat a vydávat tak větší množství energie, než jí přijímat v podobě potravin. Pak si tělo začne brát energetické zásoby z tuku a vy začnete hubnout.

Je tedy dobré vědět kolik energie jste jakou činností spálili a naopak kolik energie jste do sebe dostali jídlem. A právě od toho je zde skvělá aplikace Kalorické tabulky. Ta totiž přesně ví, kolik energie jaké jídlo obsahuje a kolik jaká činnost energie vyžaduje. Pokud si tak budete celý den poctivě zaznamenávat vše, co jste za den vypily, snědli a jaké aktivity jste vykonaly.

Navíc si zde můžete nastavit limity a cíle, kterých chcete dosáhnout a tabulky vám přesně říkají kolik gramů bílkovin, tuků a sacharidů musíte ještě za jeden den sníst a kolik vody vypít. Zároveň s tím vám pak také prozradí, jaké množství pohybu musíte vykonat, aby byla hranice výdeje vyšší, než-li hranice příjmu. Díky této aplikaci tak budete mít o všem přehled a konečně se vám začne vaše dílo dařit.

Shlédněte také

Bojovými sporty k lepší postavě

Bojové sporty jsou pro mnoho lidí naprostým tabu a při představě že by je někdy …