Domů / Doporučujeme / Ochrana životního prostředí jako dobrý způsob investice

Ochrana životního prostředí jako dobrý způsob investice

Každý z nás si je dobře vědom toho, že moderní svět s sebou kromě nejrůznějších výdobytků nese i velkou zátěž pro životní prostředí. Není proto divu, že je ochrana životního prostředí tematikou diskutovanou v rámci celého světa. Ať už jde o snižování emisí, redukci skleníkových plynů, likvidaci odpadů, jedno mají společné – uchránit svět kolem nás. Patříte-li k těm, kteří chtějí podat přírodě pomocnou ruku, máme pro vás dobrou příležitost, při které nejen pomůžete, ale zhodnotíte i své úspory.

Investice, která přinese několik benefitů

Určitě není pochyb o tom, že velký dopad na životní prostředí má průmysl a infrastruktura. Proto se stále více firem zaměřuje na hledání cest, jak přistupovat ke svému podnikání zodpovědně. Jednou z takových společností je Uniprospe. Tato firma se zabývá likvidací ojetých pneumatik a následným využitím získaných materiálů. Pomocí pyrolýzy – tedy procesu, při kterém se ve velkých teplotách bez přístupu kyslíku štěpí vazby v organických molekulách – si poradí s likvidací nepotřebných pneumatik. Výstupním produktem z tohoto procesu je plyn, uhlík a olej, tedy komodity, které jsou velmi žádané na celosvětovém trhu. A právě podpora této společnosti vám může přinést celou řadu benefitů. Jakých?

Podpořte likvidaci pneumatik a investujte do dluhopisů

Cesta, jak podpořit životní prostředí, pomoci zlikvidovat hromady ojetých pneumatik a ještě na tom vydělat, je jednoduchá – stačí investovat do dluhopisů Uniprospe.eu. Pokud nemáte s tímto typem investic žádné zkušenosti, pak objasníme, že se jedná vlastně o jakousi půjčku, kterou poskytuje kupující – tedy věřitel – vydávajícímu neboli emitentovi. Ten se tímto zavazuje k pravidelnému placení úroků až do data splatnosti, kdy emitent vrátí věřiteli částku, tedy nominální hodnotu, kterou za něj původně věřitel zaplatil. Peníze takto získané použije emitent na rozvoj svého podnikání, v tomto případě tedy společnost Uniprospe na projekt spojený s likvidací pneumatik. A co můžete čekat?

Velkou výhodou je, že dluhopisy od společnosti Uniprospe.eu patří mezi krátkodobé, které jsou výhodnější tím, že neváží investované peníze dlouhou dobu a přitom poskytují pevnou úrokovou sazbou 9,5 % p.a. s výplatou úroků každého půl roku. Nominální hodnota jednoho dluhopisu je 30 000 Kč a nakoupit si jich můžete dle svého uvážení. Chcete-li tedy spojit ochranu životního prostředí s investováním, máte jedinečnou příležitost.

Shlédněte také

Jaký velkoobchod s textilem ušije vašim zaměstnancům oděvy na míru?

Podnikáte v náročném odvětví, které vyžaduje opravdu specifické oblečení? V takovém případě se určitě nespokojíte …