Domů / Doporučujeme / I zdraví musíte někdy trochu pomoci

I zdraví musíte někdy trochu pomoci

Všeobecně platí, že vyvážená strava je jedním z klíčů k dobrému zdraví. A v současné době, kdy je lidský organismus vystaven tolika škodlivým látkám z okolního ovzduší, to vše platí dvojnásob. Dalo by se říci, že je-li tedy vyvážená strava, mělo by naše tělo dostávat dostatek všech živin a vitamínů přímo z potravy. Toto však ne pokaždé platí. U každého vitamínu je trochu jiná doporučená denní dávka a ne vždy je v běžné stravě právě ona denní dávka obsažená. Abyste tedy život nepromrhali pouze sestavováním jídelníčku s přesným množstvím vitamínů, existuje mnohem pohodlnější řešení. Lidé se v posledních letech celkem rychle naučili vitamíny a potřebné živiny konzumovat ve formě různých doplňků stravy.

Jak na nemoci srdce?

Hlídat si dostatek vitamínů a živin pro správnou funkci všech orgánů v těle je důležité zvláště ve starším věku, nebo pokud člověk trpí nějakou chorobou. O to horší je to v případě, pokud se onemocnění týká vašeho srdce. Tyto nemoci jsou naštěstí v současné době mnohem lépe léčitelné než dříve. I přesto však, pokud můžete udělat něco navíc, nebo si zajistit prevenci, rozhodně neváhejte a udělejte to. Srdce tím udržíte v dobré kondici a kromě něj zapracujete i na správné funkci celého krevního oběhu. Pro posílení srdce se všeobecně doporučuje nějaký sport. Nemusíte však hned začít přímo běhat, abyste dosáhli svého. I na správnou srdeční funkci existují spolehlivé doplňky stravy.

Kouzelné jmelí, hloh a hořčík

Jmelí bílé (Viscum album), hloh obecný (Crataegus laevigata) a hořčík (Magnesium) jsou tři látky, jež umí pomoci lidem s kardiovaskulárními obtížemi a zároveň jsou často doporučovány coby prevence těm, kteří chtějí pro své srdce udělat něco navíc. O blahodárných účincích květů hlohu na správnou funkci srdce se ví už po staletí. Posiluje srdce i cévy a přispívá k regulaci srdeční aktivity. Velmi cenná je také jeho schopnost zvyšovat zásoby kyslíku v srdci. Také o zázračných účincích jmelí věděli již staří Keltové. Jeho zpracované listy a mladé větévky povzbuzují celý krevní oběh a pomáhají udržovat vyváženou hladinu cholesterolu a tuků v krvi. Díky hořčíku se budete cítit stále plní energie a zároveň podporuje činnost jak svalů, tak také nervové soustavy. Našemu srdci napomáhá udržovat stálý srdeční rytmus.

Gigalékarna

Pokud tedy i vy chcete vyzkoušet zázračné účinky těchto látek přímo sami na sobě, můžete zakoupit velmi sympatické balení s šedesáti kapslemi. Tento a mnoho dalších vitamínů, doplňků stravy, ale i kosmetiky, léčiv a zdravotnického materiálu najdete například na internetových stránkách www.gigalekarna.cz. Při nákupu přes internet je velkou výhodou to, že vše můžete objednat z pohodlí vašeho domova a na vámi uvedenou adresu vám také všechno zboží přijde.

Shlédněte také

Jaký velkoobchod s textilem ušije vašim zaměstnancům oděvy na míru?

Podnikáte v náročném odvětví, které vyžaduje opravdu specifické oblečení? V takovém případě se určitě nespokojíte …