Domů / Doporučujeme / Nechte si sestavit hubnoucí plán online

Nechte si sestavit hubnoucí plán online

Děsí vás představa, že byste museli docházet k výživovému poradci? Netoužíte po cvičení pod dohledem zkušeného trenéra ve fitness centru, kde je neustále spousta lidí? Pod vedením odborníků je proces hubnutí vždy jednodušší a především bezpečnější pro tělo. Vy si ale můžete nechat poradit z pohodlí domova přes internet.

Nedostatek času dojíždět do posilovny, náročné zaměstnání, při němž nestíháte pravidelně jíst a připravovat si zdravou stravu. To jsou jedny z nejčastějších výmluv, proč lidé hubnutí oddalují. Prvním krokem by tedy mělo pevné rozhodnutí ve vaší hlavě. Dokud si rázně neřeknete Chci zhubnout!, nemáte šanci, aby se to povedlo. Odborníci na druhou stranu doporučují naučit se na to nemyslet. Cvičit a jíst zdravě byste měli přirozeně, rozhodně není dobré trávit denně dvě hodiny vymýšlením co nejzdravějších a energeticky bohatých pokrmů. I to je tedy důvod, proč se svěřit do rukou odborníkům – třeba těm na www.getfitonline.cz, kteří vám poradí elektronicky.

Jak může někdo stanovit správný jídelníček a cvičení přes internet?

Každý jsme jiný, máme rozdílné množství pohybu, stravovací návyky nebo možnosti, co se týče cvičení. Právě proto na GetFitOnline.cz nenajdete žádný univerzální jídelníček na zhubnutí. Odborníci vám jej sestaví přímo na míru poté, co jim o sobě sdělíte základní údaje. Prozradíte jim výšku, váhu, své stravovací návyky, zda jste zvyklí cvičit a čeho vůbec chcete dosáhnout. Zdravý jídelníček a pohyb totiž nejsou pouze vhodnou cestou ke shození pár kil, ale také třeba ke zbavení se stresu.

Na GetFitOnline.cz vám profesionálové poradí s jídelníčkem a vymyslí i pohybové aktivity. Nemusíte se bát náročnosti, pokrmy jsou jednoduché na přípravu a levné, cvičení v mnohých případech zvládnete doma v obývacím pokoji. Získáte někoho, kdo na vás bude dohlížet, a navíc dodávat motivaci. A to je při změně životního stylu asi nejdůležitější. Tak neváhejte a přihlaste se zdarma. Za zkoušku nic nedáte.

Shlédněte také

Jaký velkoobchod s textilem ušije vašim zaměstnancům oděvy na míru?

Podnikáte v náročném odvětví, které vyžaduje opravdu specifické oblečení? V takovém případě se určitě nespokojíte …