Domů / Doporučujeme / Odlehčete svým nohám. Pořiďte si zdravotní obuv i do práce

Odlehčete svým nohám. Pořiďte si zdravotní obuv i do práce

Zdravotní obuv oxypas
Zdravotní obuv oxypas

Přestože si možná zatím nestěžujete na bolesti nohou, dříve či později se o slovo přihlásí, pokud nenosíte správnou obuv. Potom se ještě k tomu všemu přidá nepříjemné píchání v zádech, a přitom za vším může stát pouze nevhodná pracovní obuv. Pokud si myslíte, že reklamy na zdravotnické boty jsou pouhým tahákem, opravdu jste na omylu. Bohužel, některým jedincům kvůli špatnému obutí momentálně hrozí ortopedická operace. Chcete dospět i vy do takového stádia?

Vzhled je pochopitelně důležitý, ale zdravotní stránka by neměla být také opomíjena. Skutečně chcete chodit po celý den v práci v botách, které vás tlačí a jsou pro vás nepohodlné, a to jen proto, že vypadají dobře? Zdravotní obuv přinese do vašeho života hned několik benefitů, především odezní bolesti a vyhnete se deformitám nohou.

Bolesti hlavy? I za nimi může stát špatná obuv

Pohybový aparát člověka je složitě propojený, a proto není vyloučeno, že bolesti hlavy a páteře a svalovou únavu mají na svědomí boty, které máte v práci neustále na nohách. Zejména ženy by měly odložit lodičky na podpatcích, neboť v nich je výrazně přetěžována přední část nohy, a tím potom trpí i krční páteř, záda či hlava.

Obrovským trendem jsou v posledních letech takzvané baleríny, které zase naopak neposkytují oporu nožní klenbě, a proto jsou také nevyhovující.

Zdravotnická obuv předchází problémům

Jakmile se objeví nějaké bolesti, tělo vám chce říct, že něco děláte špatně, a proto hledejte příčinu. V případě ignorování těchto varovných signálů byste jen zdravotní obtíže prohlubovali, což rozhodně není řešení. Opravdu chcete mít ploché nohy, zborcenou klenbu, vybočený palec a výrůstky na hřbetu nohy?

Prohlédněte si zdravotní obuv s antistatickou podrážkou a ulevte tak svým nohám. Více info najdete zde: https://www.pp-servis.eu/zdravotni-obuv-oxypas/.

Shlédněte také

Jaký velkoobchod s textilem ušije vašim zaměstnancům oděvy na míru?

Podnikáte v náročném odvětví, které vyžaduje opravdu specifické oblečení? V takovém případě se určitě nespokojíte …