Domů / Doporučujeme / Vyrazte na kole za zážitky!

Vyrazte na kole za zážitky!

Nelze snad ani říci, že cyklistika zažívá v poslední době boom, maximálně tak elektrokola, které si zamilovala hlavně starší generace. Avšak, je lepší vyrazit na výlet na elektrokole, než sedět doma na gauči a hltat nezáživné televizní pořady!

Pohyb je více než žádoucí!

Fandíme všem, kteří se vydají s batohem na zádech na túru anebo vyjedou na kole na celodenní výlet, ale i divočákům na BMX v bike parku! Pohyb by měl být základní veličinou každého dne kteréhokoliv jednotlivce, a to alespoň v takovém stupni, který zvládne.

Nadšenci na BMX dokážou neuvěřitelné kousky!

Bikeři se mohou na své BMX, které bylo vynalezeno pro freestyle, spolehnout. Kola jsou vysoce bezpečná s pevným rámem, odpružená, perfektní pro znamenité fígle, avšak i na divokou jízdu ve skateparcích a městských spotech. Freestyle BMX jezdci se ale specializují natolik, že obyčejným cyklistům se o takovýchto tricích může jen zdát. Věnují se naprosto novým in disciplínám dirt/trail, street, flatland či park.

Každému co jeho jest…

Kolo zůstává základním pohybovým prvkem i pro ty, kteří jsou zdravotně hendikepováni a cyklo je pro ně nadějí na zlepšení kondičky. Těmto fandům lze jen gratulovat, že nesložili ruce v klín, ale dupou na plný výkon, co to dá! Pro všechny cyklo fanoušky by měla být zásadní jedna věc, a to neustále myslet na svou bezpečnost. K tomu slouží helma na kolo, jež se stala běžným vybavením každého cyklisty. Obzvlášť si zaslouží ocenění rodiče, kteří vštěpují svému potomkovi téměř od plínek, že na kolo může usednout pouze s přilbou! Však by mu také měli jet příkladem!

Nechte se vést dráty a buďte v souladu s pedálem!

Horské kolo nepatří jen do hor. S horáky je možno jezdit i po asfaltu, ale to není ten pravý zážitek pro správné chlapy. Maximálně tak použít silnici jako přibližovadlo, a hupsnout do odvážného kopcovitého terénu, příp. na pumptrackové trasy či freeride a užít si den se vším všudy! Kolo je prostě život!

Shlédněte také

Jaký velkoobchod s textilem ušije vašim zaměstnancům oděvy na míru?

Podnikáte v náročném odvětví, které vyžaduje opravdu specifické oblečení? V takovém případě se určitě nespokojíte …