Domů / Doporučujeme / Zkuste cviky na sportovní trampolíně

Zkuste cviky na sportovní trampolíně

Nudí vás posilování, domácí cviky, běh i kolo? Možnosti sportování jsou prakticky nekonečné a jednou ze zajímavých sportovních aktivit, která si získává čím dál více příznivců, je skákání na trampolíně. Jedná se o zajímavou fitness činnost, díky níž si procvičíte celé tělo.

Perfektní česká sportovní trampolína

Pro sportovní skákání se hodí česká trampolína JumpingSPORT. Od ostatních trampolín se liší především kvalitou zpracování, prochází důkladnými zátěžovými testy, a tak vydrží i ty nejzajímavější akrobatické kousky. Navíc při nich budete v bezpečí, jelikož je použit reflexní lem odrazové plochy.

Trampolínu JumpingSPORT si můžete postavit prakticky kamkoliv – v létě na zahradu, v zimě třeba do obývacího pokoje. Gumové nožičky nezanechávají stopy, takže se nemusíte bát o svůj koberec. Osmihranná trampolína má průměr 135 cm, díky speciálnímu gumolanu unese 125 kg a odrážení je na speciální tkanině PP Mesh ještě snadnější. Na řídítka je možno dokoupit držák na láhev. Samozřejmě se dají zvolit vlastní barvy.

Skákání za lepší postavu

Cviky na JumpingSPORT trampolíně jsou díky madlu snadné, balanc zvládne udržet i začátečník. Lze se například držet a napodobit běh, odrážet se obyčejně, při každém odrazu dřepovat, skákat s rukama nad hlavou, během výskoku natahovat nohy rovnoběžně se zemí apod. Typů skoků je mnoho, nemusíte se bát jednotvárné činnosti. Navíc je dost pravděpodobné, že nebudete jediní u vás doma, kdo si skákání na trampolíně zamiluje. Milují je děti i dospělí.

Tip na závěr: Pro větší motivaci k cvičení si trampolínu postavte před televizi.

Shlédněte také

Jaký velkoobchod s textilem ušije vašim zaměstnancům oděvy na míru?

Podnikáte v náročném odvětví, které vyžaduje opravdu specifické oblečení? V takovém případě se určitě nespokojíte …