Domů / Doporučujeme / Adrenalinová zábava pro dospělé i děti: Co musíte vyzkoušet?

Adrenalinová zábava pro dospělé i děti: Co musíte vyzkoušet?

Společné rodinné výlety mohou být občas složité především při výběru správných aktivit. Ne každého totiž baví zcela to stejné, a proto málokdy dojde ke shodě. Opravdu jen minimum lidí libovolného věku však pohrdne troškou adrenalinu a zábavy v jednom.

V rámci tohoto článku vám nabídneme několik zajímavých aktivit, kde se mohou pobavit děti i dospělí samostatně i pohromadě!

Zkoušeli jste někdy lanová centra a ferraty?

Koho by nebavila troška adrenalinu ve výškách? Děti to milují a lanová centra jsou pro ně velkým lákadlem. Dospělé zase může upoutat skalní ferrata.

V obou případech jde o zábavu a spoustu adrenalinu v jednom. Přeci jen jste neustále ve výškách, občas jste dokonce na dost nestabilní ploše navíc kolikrát užíváte různé „zip line“ a další podobné prvky. Výhodu ale je, že jste u toho v naprostém bezpečí. U obou aktivit jsou připraveny pevné záchytné body, a jištění má dva úchyty. I v případě, kdy se přepojujete, tak nejste mimo pevný úchyt k překážkám.

Únikové hry přinesou zábavu, logiku i adrenalin

Určitě jste už někdy slyšeli o mladém fenoménu únikových her. Prostory s přesně daným tématem a atmosférou v tomto případě specifikuje jediný, ale obtížný úkol. Dostaňte se co nejrychleji pryč! Únikové hry dnes najdete víceméně po celé republice, ale únikové hry v Praze vám poskytnou nejzajímavější výběr. 

Vedle jednotlivých témat, která jsou vhodná nejen pro malé, ale dokonce i cílená na dospělou klientelu, si užijete především spoustu různých úrovní obtížnosti. Některé únikové hry jsou opravdu určeny pro zkušené „únikáře“ a představují tak opravdovou výzvu! Často není obtížným kritériem ani tak hádanka, jako spíš nedostatek času na její vyřešení.

Shlédněte také

Jaký velkoobchod s textilem ušije vašim zaměstnancům oděvy na míru?

Podnikáte v náročném odvětví, které vyžaduje opravdu specifické oblečení? V takovém případě se určitě nespokojíte …