Domů / Cvičení / Vyzkoušejte fitness náramky

Vyzkoušejte fitness náramky

Pokud patříte mezi osoby, které mají rády přehled o všem co se děje nejen kolem nich, ale také v jejich těle, pak se vám rozhodně budou líbit fitness náramky, které toho umí více, než byste řekli!

Měřte vše, co jde

Fitness náramek je jakýmsi derivátem zařízení, které je schopné hlídat činnost vašeho těla a zároveň hlídá také to, co se vám děje v mobilním telefonu. Díky tomu tak máte naprostý přehled o všem, co se děje nejen kolem vás, ale také ve vašem mobilu a těle.

Když chcete sportovat

Fitness náramky dnes nabízí několik základních funkcí. Tou první je sledování vaší polohy, díky čemuž se můžete, kde přesně jste se nacházeli a kudy jste v daný čas šli. Dále můžete sledovat svůj tep, který vám hodinky sledují a na základě toho následně vypočítávají počet spálených kalorií. To znamená, že sportovci budou mít skvělý přehled o tom, co jaký výdej energie měli, jaký druh cvičení byl nejefektivnější a kde musí příště trochu víc přidat. Vše se jim ukládá do aplikace na mobilním telefonu, se kterým je náramek propojen.

Mobil na ruce

Díky náramku a jeho propojení s telefonem je navíc mobil schopen posílat data přímo do náramku. Pokud vám někdo volá, náramek začne jemně vibrovat, zároveň také zobrazuje text zpráv, nejrůznější notifikace a další užitečné maličkosti.

To není vše

Některé náramky navíc kontrolují také váš tlak, jsou schopny upozornit vás na dlouhodobější nečinnost, předpovídají počasí a hlídají váš spánek. Dražší modely vám vše zobrazují na přehledných a velkých displejích, kteří oplývají barvami, najdete v nich i různé sportovní módy a další vychytávky. Pokud tedy patříte mezi technologické hračičky, fitness náramek je věc, která by rozhodně neměla ve vaší každodenní výbavě chybět!

Shlédněte také

Strava VS cvičení!

Cvičit nebo správně jíst? Toť otázka! Ovšem odpověď je na ní velmi jednoduchá. Bez obojího …