Domů / Hubnutí / Povánoční souboj s kily

Povánoční souboj s kily

Vánoční období znamená období hojnosti a podle toho také vypadají naše domácnosti. Vše odstartuje Mikuláš, a pak už se to všechno veze jako po drátcích. Bramborový salát, řízky, cukroví, sváteční jídla a mnoho dalších dobrot se každoročně podepíše na naší figuře. Pojďme si nyní ukázat, jak s kily zatočit, a to dokonce, aniž bychom vystrčily paty z domova.

Pokud neholdujete pohybovým aktivitám v zamrzlé přírodě, můžete vánoční bříško shazovat v klidu domova. Způsobů jak na to je mnoho a záleží pouze na vás, pro jaký se rozhodnete.

Holiday Weight Management
Holiday Weight Management

lifecoach-hi-res0_2447256c

Tou nejlepší cestou bude zprvu pročistit svůj organismus, který momentálně zažívá šok, jenž mu však velice líbí a rozmazluje ho. Přísun všech možných tuků a cukrů v období zimy, způsobuje to, že se tělo začne chovat jako spižírna a energii začne ukládat. Proto je vhodné nejdříve tělo pročistit nejrůznějšími přírodními látkami jakými jsou zelený čaj, ovoce, zelenina a vláknina. Velkým hitem poslední doby jsou také nejrůznější zeleninové či ovocné šťávy a smoothie.stazeny-soubor-1

Tento pročišťující proces dodržujte nejméně týden. S nadcházejícím silvestrem si také hlídejte množství požitého alkoholu. Po dodržení této týdenní lhůty se můžete pustit do spalování, pro které bude nejlepší kardio. Na našich stránkách naleznete spousty návodů, jak doma kardio cvičit. Namátkou můžete například využít systému TRX nebo cvičících programů od nejrůznějších cvičitelů, které naleznete na internetu.images

Zároveň můžete také začít posilovat jednotlivé problémové partie. Nezapomínejte, že je důležité procvičovat celé tělo a ne jen ty nejproblémovější partie. Důležité je zkrátka chtít a jít si za svým cílem. Protože to jak bude vypadat vaše tělo, nejvíce záleží na vaší hlavě.

Shlédněte také

Jídelníček při rychlém rýsování svalstva

Pokud chcete mít figuru jako z letáku, je zapotřebí především pořádně makat a dobře jíst. Tím …